пәнҗешәмбе

«Имин сыйфатлы юллар» милли проекты кысаларында Казанда Татарстан Республикасы Казан шәһәре Совет районының Самосырово торак массивында 2,000 км озынлыктагы Тынычлык урамы ремонтланды.

пәнҗешәмбе

«Имин сыйфатлы юллар» милли проекты кысаларында Татарстан Республикасы Менделеевск муниципаль районының Абалачи авылында Яблочко елгасы кушылдыгы аша күпер төзелеше башкарылды.

сишәмбе

«Имин сыйфатлы юллар» милли проекты кысаларында «Татарстан Республикасы Нурлат муниципаль районында Курмыш – Чуваш Менчасы, км 0+000 – км 2+920 автомобиль юлын ремонтлау» объектында эшләр тәмамланды, гомуми озынлыгы 2,920 км.

ноябрь, 2023 ел
пәнҗешәмбе

«Имин сыйфатлы юллар» милли проекты кысаларында Татарстан Республикасы Тәтеш муниципаль районында «Апас – Тәтеш» автомобиль юлының 11+902 – км 13+348 һәм 13+995 - км 14+912 км участокларына ремонт ясалды.